Sıkça Sorulan Sorular

Hangi Nakliye Yöntemleri Mevcut?

Firmamız küçük çaptaki kargoları Anlaşmalı olduğu firmalar aracılığı ile göndermekte olup. Büyük çaptaki siparişlerinizde ambar ile gönderim sağlamaktadır. İstanbul üzerinden yapılan siparişler aynı gün veya ertesi iş gününde Avizelambader.com’un kendi araçları ile teslim edilmektedir.

Kargomu Almak Ne Kadar Sürer?

Siparişlerinizin Sonrasında ürünleriniz 1 iş günü içerisinde kargoya verilmiş olur. İstanbul içi siparişleriniz aynı gün veya ertesi gün teslim edilir.

Siparişimi Nasıl Takip Ederim?

Vermiş olduğunuz siparişlerinizin kargo bilgileri hesabınızdan veya ana sayfada kargom nerede sekmesinin altında bulunan e-posta adresi ve sipariş numarasını girerek ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

AvizeLambader.com üzerinden Havale, Kredi Kartı ödemesi ve ilerleyen aşamalarda İstanbul içi siparişlerinizde kapıda teslim anında ödeme yapılabilmektedir.

Bir sorun anında nasıl iletişim kurmalıyım?

Herhangi bir problem veya geribildirim durumlarında iletişim sayfasındaki İletişim formu üzerinden veya destek@avizelambader.com üzerinden İletişim kurabilirsiniz. Bir diğeri sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlerle iletişime geçebilir problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sipariş verebilmek için kayıt olmak gerekir mi?

Hayır! Siparişlerinizde kesinlikle kayıt olmanıza gerek kalmaz siparişinizi verip kolayca takip edebilirsiniz.